projektowanie ogrodów ciechanów

ANNA ZBRZEZNA

facebook
projektowanie ogrodów1 projektowanie ogrodów2 projektowanie ogrodów3 projektowanie ogrodów4 projektowanie ogrodów5 projektowanie ogrodów6

AKTUALNOŚCI:

CIEKAWE WYDARZENIA:

O nas

Nazywam się Anna Zbrzezna - jestem właścicielem i założycielem PRACOWNI ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU, a także absolwentką Wydziału Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie. Ponadto posiadam uprawnienia Inspektora Nadzoru NOT SITO.
Anna Zbrzezna Swoją działalność w zakresie Architektury Krajobrazu prowadzę od ponad 20 lat.
Każdy projekt i realizacja jest traktowana przeze mnie wyjątkowo i indywidualnie. Mam na swoim koncie wiele ogrodów prywatnych, a także projektów przy budynkach użyteczności publicznej. Nie chcę popadać w rutynę, dlatego ciągle poszukuję nowych inspiracji, między innymi poprzez liczne podróże, podczas których obserwuję i poznaję wciąż nowe, różnorodne formy krajobrazu.
Profesjonalizm i własne zaangażowanie , a także potwierdzone kwalifikacje powodują, że staram się zawsze pracować na najwyższym poziomie. Oprócz ogrodów prywatnych zajmuje się na przykład rewaloryzacją parków historycznych.
Obiecuję, że pomogę Państwu stworzyć ogród, atrakcyjny przez cały rok, według Państwa upodobań i możliwości finansowych. Razem dobierzemy materiały i uzgodnimy dokładny dobór roślin do Państwa ogrodu. Ponadto przedstawię Państwu dokładny, uczciwy i rzetelny kosztorys wykonania zaprojektowanej przeze mnie inwestycji.

anna projektowanie ogrodów ciechanów

Tak więc zapraszam gorąco do współpracy. W razie jakichkolwiek pytań proszę o telefon 692 401 375 lub maila przez zakładkę Kontakt.

Pracownia Architektury Krajobrazu Anna Zbrzezna jest członkiem:
Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu http://www.sak.org.pl
Polskiego Towarzystwa Dendrologicznego http://www.ptd.pl/

kontakt referencje | inspiracje | oferta | galeria | o nas | home |